Informacja dla Laureatów Konkursu ARS ET GLORIA 2021

Szanowni Państwo Laureaci nagród i wyróżnień

Konkursu ARS ET GLORIA 2021,

 

przyjmijcie raz jeszcze nasze serdeczne pozdrowienia oraz gratulacje. Brawo! 

Zdobyte przez Państwa nagrody pieniężne zostaną przekazane Państwu przez Kwesturę Akademii Muzycznej w Katowicach na wskazane przez Was konta bankowe w okresie miesiąca od dnia ogłoszenia werdyktu, czyli do 4.02.2021 r.

W podobnym czasie na Państwa adres e-mail zostaną przesłane podpisane oraz opieczętowane dyplomy potwierdzające fakt zdobycia konkursowego trofeum.

Przekażcie, Państwo, nasze serdeczne gratulacje oraz pozdrowienia swoim Pedagogom wokalnym, Pianistom oraz wszystkim, dzięki którym mogliście Państwo skutecznie pokonać wszelkie trudności natury artystycznej oraz technicznej i przygotować możliwie najlepsze nagrania prezentujące Wasz kunszt wokalny, który zachwycił Jurorów.

Ze zrozumiałych względów natury zdrowotnej odwołano planowane wcześniej koncerty laureatów Konkursu. Jeżeli zaś chodzi o koncerty festiwalowe oraz filharmoniczne, na które zdobyliście Państwo zaproszenie w ramach przyznanych nagród i wyróżnień, Jurorzy Konkursu dołożą wszelkich starań, by zaprosić Państwa do udziału w wydarzeniach artystycznych w swoich instytucjach kultury w roku 2021 lub 2022, w zależności od dalszego rozwoju sytuacji zdrowotnej oraz ekonomicznej, związanej z pandemią. Stosowne propozycje oraz ustalenia w tej kwestii dotrą do Państwa drogą telefoniczną lub pocztą elektroniczną.   

W przypadku pytań lub wątpliwości jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji.

Łączymy gratulacje i życzenia dalszego pięknego rozwoju artystycznego.

Zapraszamy Państwa na kolejną edycję Konkursu już za dwa lata!

 

Z serdecznościami i pozdrowieniami

Organizatorzy AeG