Kolejność I etapu [aktualizacja]

Szanowni Państwo, w prezencie świąteczno-noworocznym przesyłam Państwu zarządzenie Organizatora zaakceptowane przez Przewodniczącego Jury na temat losowania „utworów do wyboru” w I i II etapie konkursu.

Losowanie utworów można pominąć, wskazując sekretarzowi Jury, które z „utworów do wyboru” zdecydowaliście się Państwo wykonać.

Bardzo serdecznie prosimy o punktualne przybywanie do Recepcji Konkursu  po klucz do „sali rozśpiewki” /na pół godziny przed występem/ i pod salę przesłuchań konkursowych /Aula AM/ oraz o przestrzeganie reguły dotyczącej czasu prezentacji.

UWAGA!

KOLEJNOŚĆ W 1 ETAPIE KONKURSU

po komisyjnym wylosowaniu litery „B”,

po uwzględnieniu dotychczasowych petycji

pedagogów, uczestników i pianistów konkursu

może ulec pewnym korektom z przyczyn losowych.

Ostateczna kolejność prezentacji w dniu występu

dostępna jest w Informacji Konkursu.

!!!Prosimy o śledzenie zmian!!!

 

 

LICZBA PORZĄDKOWA /KATEGORIA / UCZESTNIK / RODZAJ GŁOSU / PIANISTA / PIANISTA AKREDYTOWANY

 

2.01.2019

 

            10.00 – 11.00

 

  1. Blanik Aleksandra (s) Bogusława Suchanek
  2. Brożek Piotr (t) Marcin Mogiła
  3. Górecka Wiktoria (s) Monika Kruk
  4. Kłaptocz Zuzanna (s) Andrzej Filipek

 

11.00-12.00

 

  1. Kondyjowski Michał (t) Maciej Janas
  2. Maga Piotr (bs-br) Ichin Nyamaa
  3. Podkul Karolina (s) Maciej Janas
  4. Radziszewski Tomasz (t) Katarzyna Sobich
  5. Skora Barbara (ms) Andrzej Filipek  / Anna Sułkowska

 

12.00 – 13.00

 

  1. Sowała Noemi (s) Marcin Mogiła
  2. Styrna Wiktoria (ms) Bogusława Suchanek
  3. Żemła Wojciech (br) Bogusława Suchanek
  4. Aszlar Aneta (s) Maciej Janas
  5. Barszczyk Daria (s) Tomasz Gumiela

 

13.00-14.00 – przerwa

 

14.00-15.00

 

  1. Bieńkowska Alicja (s) Marcin Mogiła
  2. Błaszczyk Anna (s) Mateusz Piechnat
  3. Cyganik Katarzyna (s) Andrzej Filipek
  4. Garstka Adriana (s) Małgorzata Warcaba
  5. Grala Agnieszka (s) Ichin Nyamaa

 

15.00 – 16.00

 

  1. Jarmoszewicz Julia (ms) Hanna Kraski
  2. Jaworowska Joanna (ms) Aleksander Chodacki
  3. Kędzia Łucja (s) Maria Czechowska-Królicka
  4. Korban Roksana (s) Adam Rogala
  5. Lucjan Magdalena (s) Marcin Mogiła

 

16.00-17.00

 

  1. Łykowski Tomasz (br) Monika Kruk
  2. Miszkiewicz Małgorzata (s) Mateusz Piechnat
  3. Nurcek Aneta (ms) Adam Rogala
  4. Okraska Jan (bs) Mateusz Piechnat
  5. Pawula Karolina (s) Bogusława Suchanek

 

17.00-18.00 – przerwa

 

18.00-19.00

 

  1. Plinta Artur (kt) Aleksander Chodacki
  2. Płonka Natalia (ms) Aleksander Chodacki
  3. Prochowska Alina (s) Andrzej Filipek
  4. Rabczak Emilia (ms) Ichin Nyamaa
  5. Stępień Paula (ms)             Łukasz Wilga

 

19.00-20.00

 

  1. Szmidt Jakub (bs) Mirella Malorny-Konopka
  2. Theil Tomasz (bs) Małgorzata Warcaba
  3. Włodowski Maciej (br) Mateusz Piechnat
  4. Zińczuk Agnieszka (ms) Marcin Mogiła
  5. Benke Karolina (s) Mateusz Piechnat

 

 

20.00-21.00

 

  1. Czuba Magdalena (ms) Mirella Malorny-Konopka
  2. Dydo Magdalena (ms) Mateusz Piechnat
  3. Działo Małgorzata (s) Wojciech Stysz
  4. Dziedzic Paulina (ms) Andrzej Filipek
  5. Federowicz Anna (s)                         Alicja Tarczykowska

 

21.00-22.00

 

  1. Foltak Jakub (kt) Aleksander Chodacki

 

 

3.01.2019

 

 

10.00-11.00

 

  1. Budzińska Ewa (s) Dorota Kuczyńska
  2. Cieplik Jan (bs) Dorota Kuczyńska
  3. Kubas Jan (bs-br) Izabela Szymańska-Skrukwa
  4. Nastulska Dominika (ms) Dotrota Kuczyńska
  5. Stolińska Gabriela (s) Izabela Szymańska-Skrukwa
  6. Ciepluch Jan (br) Rafał Hołub

 

11.00-12.00

 

  1. Szostak Radosław (t) Ichin Nyamaa
  2. Komorek Michał (bs) Krzysztof  Figiel
  3. Roy David (br)                                    Alicja Tarczykowska
  4. Gidelska Mariola (ms) Andrzej Filipek
  5. Gocałek Paulina (s) Ichin Nyamaa

 

 

12.00-13.00

 

  1. Goik Kamila (s) Mirella Malorny-Konopka
  2. Górowski Kamil (br) Małgorzata Warcaba
  3. Grycan Anna (ms) Ichin Nyamaa
  4. Izdebska Elżbieta (s) Adam Rogala
  5. Jakus Arkadiusz (bs) Mateusz Piechnat

 

13.00-14.00 – przerwa

 

14.00-15.00

 

  1. Biwo Dawid (bs-br) Mirella Malorny-Konopka
  2. Janicki Michał (br) Mirella Malorny-Konopka
  3. Jarosiewicz Natalia (s) Andrzej Filipek
  4. Jewtuchowska Julia (s) Andrzej Filipek
  5. Kalina Piotr (t) Olga Tsymbaluk

 

15.00-16.00

 

  1. Krajcer Katarzyna (s) Mirella Malorny-Konopka
  2. Krysiak Marta (s) Marcin Mogiła
  3. Kujawa Grzegorz (t) Andrzej Filipek
  4. Ludwicka Karolina (ms) Ichin Nyamaa
  5. Łęt Natalia (ms) Aleksander Chodacki

 

16.00-17.00

 

  1. Łysikowska Paulina (ms) Dagmara Niedziela
  2. Makowska-Pabich Magdalena (s) Marcin Mogiła
  3. Mikołajko Annika (s) Andrzej Filipek
  4. Nowak Dorota (s) Tomasz Gumiela
  5. Parysz Anna (s) Ichin Nyamaa

 

17.00-18.00 – przerwa

 

18.00-19.00

 

  1. Pietrzak Sylwia (ms) Aleksander Chodacki
  2. Pikuła Magdalena (s) Marcin Mogiła
  3. Pyrak Julia (s) Andrzej Filipek
  4. Romańska Małgorzata (s) Ichin Nyamaa
  5. Rudziński Michał (bs) Marcin Mogiła

 

19.00-20.00

 

  1. Siwy Agata (ms) Aleksander Chodacki
  2. Skowron Zofia (s) Dorota Kuczyńska
  3. Urbanowski Wojciech (bs) Alicja Tarczykowska
  4. Wardenga Roksana (ms) Mirella Malorny-Konopka
  5. Wielgus Maja (ms) Aleksander Chodacki

 

20.00-21.00

 

  1. Wieruszewska-Biniek Justyna (s) Ichin Nyamaa
  2. Wojtachnia Aleksandra (ms) Aleksander Chodacki
  3. Wroński Łukasz (t) Marcin Mogiła
  4. Wyborski Patryk (br) Mirella Malorny-Konopka
  5. Zofiński Kamil (t) Ichin Nyamaa

 

21.00-22.00

 

  1. Bień Kamil (t) Mirella Malorny-Konopka
  2. Borodziuk Karolina (ms) Bogusława Suchanek
  3. Bujak Justyna (s) Mirella Malorny-Konopka
  4. Caban Iga (s) Krzysztof  Figiel
  5. Trojak Paweł (br) Mirella Malorny-Konopka

 

22.30-23.00

 

Ogłoszenie wyników I Etapu

w Patio AM i na stronie Konkursu